HB Stavby

O nás

Najděte svůj nový domov!

kdo jsme?

Od projektu až po předání klíčů od vašeho nového bydlení

Chcete postavit vlastní rodinný dům a bez zbytečného otálení tak splnit svůj sen. Naše společnost HB stavby již postavila nemálo rodinných domů dřevostaveb po celé České republice. Mít svůj rodinný dům podle představ je věc, která se již dnes dá snadno uskutečnit. Nežijte svůj život zavřeni mezi zdmi bytu, pořiďte si dřevostavbu na klíč, my víme jak …

Chcete splnit svůj sen o vlastním bydlení za rozumnou cenu. Mít vlastní rodinný dům je snem snad každého z nás. Naše stavební firma z Vysočiny vám zajistí kompletní realizaci rodinného domu od projektové dokumentace po konečnou realizaci vašeho domu.

Je pro nás samozřejmostí realizovat dílo v kvalitě odpovídající potřebám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů i požadavků moderního bydlení. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, projděte si naši nabídku typových rodinných domů a vyberte si to nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Naše stavební firma HB stavby se tedy postará o vše a vy jen můžete v pohodlí vyčkávat až do  předání hotové stavby a závěrečné kolaudace.

0 +
Let zkušeností
0 +
Předaných domů

Splníme vám sen o vlastním bydlení